Kreipkitės telefonu 24/7: +370 6303 1178

skolų išieškojimas

Teikiame skirtingo pobūdžio įsiskolinimų išieškojimo paslaugas:

1) ikiteisminis skolų išieškojimas bei ikiteisminis skolų išieškojimas užsienyje – šio proceso metu mes susisiekiame su Jūsų skolininku, siunčiame raginimus grąžinti skolą, sudarome skolos grąžinimo grafikus bei imamės kitų veiksmų, kurie užtikrina, jog skolininkas įvykdys savo įsipareigojimus.

2) teisminis skolų išieškojimas – teisminį procesą verta pradėti tais atvejais, kai ikiteisminio skolos išieškojimo procedūra tapo neefektyvi.

Mes rengiame:

  • Pareiškimus dėl teismo įsakymo – tai pats paprasčiausias, pigiausias ir greičiausias būdas prisiteisti skolą. Šio proceso metu šalys į teismą nėra kviečiamos, kadangi teismas neskiria posėdžių bylos nagrinėjimui, o teismo sprendimas yra priimamas remiantis pateiktu pareiškimu.
  • Ieškinius – sudėtingesnis, ilgiau užtrunkantis, brangesnis teisminis skolų priteisimo procesas nei pareiškimas dėl teismo įsakymo. Teismas šio proceso metu visada skiria posėdžius bylos nagrinėjimui, išskyrus, jei yra galimybė priimti sprendimą už akių (skolininkui nepateikus atsiliepimo į ieškinį). Būtina pažymėti, kad ieškinys yra efektyvus tuo atveju, kai nežinoma skolininko gyvenamoji arba darbo vieta bei skolininkas reiškia prieštaravimus.